• Serwis spłuczek Rembertów
  • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.

Hydraulik na Rembertowie - opinie

Klient hydraulika z rembertow
Znak

REMBERTÓW

Serwis spłuczki Kerasan

Hydraulik był na czas, co zawsze jest plusem. Na podstawie moich doświadczeń i opinii, jestem pewien, że jeśli miałbym jakiś większy problem ze spłuczką, ten facet zrobiłby to równie dobrze i szybko jak dzisiejszą naprawę. Miałem problem ze źle działającą spłuczką podtynkową Kerasan. Wziął się do pracy od razu, widać było, że to znany mu problem. Zapłaciłem cenę taką jaka była ustalona przez telefon. Nie była żadnych dodatkowych kosztów, ani tekstów o Panie, kto panu to tak zepsuł?:)

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z  rembertowie
Znak

Rembertow

Usługi hydrauliczne na Rembertowie

Po wielu złych doświadczeniach z fachowcami z internetu pełna obaw i nieufności zadzwoniłam do tego hydraulika. Moje obawy okazały się niesłuszne. Już pierwszy kontakt telefoniczny okazał się bardzo rzeczowy i konkretny. Umówiliśmy się na wizytę w mi pasującym czasie. Nie musiałam się zwalniać z pracy, ani rezygnować z planów. Hydraulik przyjechał w umówionym czasie. Miał narzędzia i części przy sobie, wiec naprawa przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Polecam i sama nie raz pewnie skorzystam. Dziękuję.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Rembertowa firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=